کلاس خصوصی آیلتسکلاس خصوصی آیلتس و چالش انتخاب استاد خصوصی آیلتس


تو این اوضاع بلبشو و درهم برهم کلاس خصوصی آیلتس، مطمئناً پیدا کردن یه استاد خصوصی آیلتس که بشه بهش اعتماد کرد و هزینه و مهمتر از اون وقت خودمون رو بهش سپرد ذهن خیلیا رو مشغول کرده.

شاید شما هم بعد کلی سرچ و جستجو تو سایت های اینترنتی تدریس خصوصی آیلتس به این نتیجه رسیده باشین که ملاک انتخاب من برای یه کلاس خصوصی آیلتس چه چیزی باید باشه و چطور میتونم باصطلاح معروف راهو از چاه تشخیص بدم.

راستش جواب این سوال اونقدرام که بنظر میاد ساده نیست. برای روشن تر شدن مسئله بزارین یه سری سوال متداول راجب کلاس خصوصی آیلتس تو ذهن داوطلبین رو بررسی کنیم:

1. آیا واقعاً نتیجه آزمون آیلتس تضمین پذیره؟ مگه میشه راجب چیزی خصوصاً نتیجه آزمون آیلتس با اطمینان 100 درصدی سخن به میون آورد؟ مطمئناً کسی که چنین ادعایی داره باید طراح سوالات آزمون اصلی باشه؛ کسی که بر همه سوالات اشراف داره و میتونه خیلی راحت با یه زمان حداقلی ما رو به نتیجه دلخواهمون برسونه. قبول این مسئله و مهمتر از اون منطقی بودنش با تمامی امیدواری هاش و شیرینی هاش چیزیه که شما باید تصمیم بگیرید.

2. آیا میتونم تو 3 ماه یا 6 ماه نمره 7 آیلتس رو بگیرم؟ حتماً یکی از اولین سوالاتی که تو ذهنتون شکل گرفته همینه، اینکه من کجام و چقدر باید بخونم تا برسم به نمره آیلتس مدنظرم. اول از همه باید با خودمون رو راست باشیم اینکه من 3 ماه بیشتر ندارم و نمره آیلتس 7 میخوام در حد فیلم های بالیوودی تخیلیه. پس پیشنهادم اینه که اول برنامه ریزی منطقی داشته باشیم و ثانیاً توقعات یه سوپرمن رو از خودتون نداشته باشین. با یه تعیین سطح رایگان خیلی راحت میشه پی برد به اینکه کجا هستین و چقدر راه دارین پس گول کسایی که در باغ سبز نشون میدن رو نخورین لطفاً!!

3. میتونم منابع رو بدونم و قبل کلاس خصوصی آیلتس خودمو آماده کنم؟ چرا که نه! هر چیزی که به زبان انگلیسی مربوط بشه رو بخونین، کمک میکنه به بهتر شدنتون؛ ولی سوال اینجاس که چجوری میخواین بخونین؟ چجوری بهترین روش مطالعه زبان رو پیدا کنیم؟ فیلم خوبه یا ترانه؟ کتاب بخونیم یا لیسنینگ گوش بدیم؟ این مصداق همون آب تو هاون کوبیدنه!! یه استاد خصوصی آیلتس خوب علاوه بر دانش زبانی خودش بشما نقشه راه بایستی ارائه کنه؛ روش مطالعه؛ اون فوت کوزه گری رو باصطلاح معروف.

خب با همه این تفاسیر در مورد کلاس خصوصی آیلتس و استاد خصوصی آیلتس، نگاهی میندازیم به اونچه که تو کلاس خصوصی آیلتس نجفی قراره اتفاق بیفته.

⇓⇓ تدریس خصوصی آیلتس نجفی ⇓⇓

کلاس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس

تدریس خصوصی آیلتس ترکیبی از آموزش زبان انگلیسی و بیان تکنیک ها و قواعد آزمون آیلتس است تا زمانی که داوطلبان آزمون آیلتس بتوانند بهترین نتایج را کسب کنند. هیچگونه روش جادویی برای موفقیت در آزمون آیلتس یا هر امتحان بین المللی دیگر وجود ندارد مگر مطالعه صحیح و شناخت قواد آزمون پیش رو. تدریس خصوصی آیلتس نیز همانند دیگر حرفه ها به اصول و مبانی خاصی وابسته بوده و متخصص خود را می طلبد. چندی ازین موارد عبارتند از:

  • آسان سازی فرآیند آزمون برای داوطلبین بطوریکه هر کس با هر دانش زبانی سریعاً با آزمون آیلتس آشنایی کاملی پیدا کند.
  • ارائه مرتب و منظم مطالب بمنظور جلوگیری از سردرگمی داوطلب
  • انجام تمرینات آزمون محور و خودداری از هدررفت وقت داوطلب بابت مطالب غیرضرور
  • ارائه فیدبک و بازخورد مداوم و مستمر جهت ارتقای سطح زبانی داوطلب و بالا بردن نمره ایشان

کلاس خصوصی آیلتس

کلاس خصوصی آیلتس

pte

استاد خصوصی آیلتس، مجید نجفی

با حضور در کلاس خصوصی آیلتس نجفی تجربه ای بی نظیر در محیطی کاملاً تخصصی توسط مدرسی مجرب با سابقه ی کاری بالا و دارای مدارک بین المللی معتبر را داشته باشید. برگزاری چندین ساله کلاس خصوصی آیلتس توسط استاد نجفی به شما این اطمینان خاطر را میدهد که با روش اصولی و صحیح که امتحان خود را پس داده میتوانید نتیجه مطلوب و دلخواه خود در آزمون آیلتس را تضمین نمایید. علاوه بر این، شما میتوانید از پشتیبانی 24 ساعته یک استاد خصوصی آیلتس متبحر بهره کافی را برده و در هر لحظه یک استاد خصوصی آیلتس را کنار خود داشته باشید.

آواتار نظرات

Amir Baroumand

Around two years ago, I was in trouble preparing myself for an IELTS exam in a duration of less than 3 weeks. After an evaluation session, Majid provided me with the precise feedback and effective solutions through an online training course. Personally speaking, he was on time and flexible and it was generally a great experience to work with him

PhD Fellow at Ghent University
18307315 120x120 - سحر حسن پور

سحر حسن پور

خواستم تشکر کنم از استاد نجفی بابت نحوه تدریس عالی و مفیدی که برای آموزش دارن چون با توجه به اینکه کلاس ها فشرده بودن تمام مطالب مفیدی که یک زبان آموز باید بلد باشه رو آموزش دادند. فضای دوستانه و جذاب در کلاس، جدیت در درس دادن و درس خواستن از زبان آموزان و تلاش برای شرکت دادن افراد در فعالیت های کلاسی از نکات مثبت کلاس استاد نجفی بود.

خانه دار
18307315 120x120 - سولماز احمدیان

سولماز احمدیان

کلاس استاد نجفی خیلی خاص بود از این جهت که کاملاً دلسوزانه بدون در نظر گرفتن تایم کلاس درس میدادند و تمام تلاششون این بود که هر آنچه مطلب‌ در زمینه کاری من لازم هست رو واسه من فراهم کنند و در اختیارم بزارن. ضمن اینکه ایشون از بیان شیوا و سواد بالایی هم برخوردار هستند.

مدرس دانشگاه
Pourya Nazari 120x120 - پوریا نظری

پوریا نظری

راستش من تا حالا تجربه شرکت در کلاس خصوصی رو نداشتم برای همین اولش یه مقدار مردد بودم ولی انقدر که جو کلاس دوستانه و راحت بود که اصلاً انگیزه و انرژی منو واسه خوندن زبان به طور خیلی زیادی بیشتر کرد و دید مثبتی رو از کلاس خصوصی واسم ایجاد کرد که به هرکسی که میخواد جدی زبان بخونه پیشنهادش میکنم.

دانشجوی مهندسی متالورژی
maziar 120x120 - مازیار جلالوندی

مازیار جلالوندی

شیوه تدریس و فن بیان استاد واقعاً واسه من خیلی خوب بود و منی که ترس داشتم به زبان رو مشتاق کرده بود. مهم ترین حسن کلاس هم آرامش ، متانت و صبر و حوصله ایشون در حین تدریس بود . امیدوارم باز هم فرصت شرکت تو کلاس ها رو پیدا کنم.

متخصص رادیولوژی
WhatsApp Image 2019 01 20 at 14.31.39 - مجید میراحسنی

مجید میراحسنی

در مورد کلاس باید عرض کنم که به نظر من کلاس خوبی بود و با نیاز دانشجو همراه بود. به عبارتی استاد تلاش کرد در همون مدت زمان کم مطالب و موضوعاتی رو مطرح کند که برای مأموریت به دبی به درد من بخوره. یعنی موضوعی و موردی تدریس رو انجام دادند و از این بابت از ایشان ممنونم.

معاون منابع انسانی شرکت ایتو چو ژاپن در ایران
Fattahi 120x120 - کوروش فتاحی

کوروش فتاحی

من بسیار از شیوه تدریس و تسلطی که استاد نجفی بر مهارت ها دارند راضی هستم و تحت تاثیر آگاهی و شناخت ایشان از لحاظ روانشناسی در برخورد با زبان آموز قرار گرفتم. آرزوی سلامتی و پیروزی ایشان در تمام مراحل زندگیشان را دارم.

مهندس هسته ای
WhatsApp Image 2019 01 20 at 14.31.42 120x120 - فریماه انصار

فریماه انصار

من از کلاس تافل با آقای نجفی خیلی لذت بردم. در عین حال که خیلی خوب تدریس میکنند و خیلی روی اصول تافل با من کار کردند، خیلی هم با من صبور و خوش اخلاق بودند. همیشه من رو تشویق کردند و اعتماد به نفس دادند.کلاس هامون روی اسکایپ انجام میشد و از اونجایی که من ایران نیستم تنظیم کردن ساعت ها و روزهامون برای داشتن کلاس سخت بود ولی ایشون خیلی انعطاف پذیر بودند و من رو در رسیدن به هدفم با صبر و حوصله کمک کردند. حتماً ایشون رو توصیه میکنم به تمام کسانی که به دنبال دریافت مدرک تافل و یا اضافه کردن به معلومات انگلیسی خود هستند.

آرشیتکت

کلاس خصوصی آیلتس

در کلاس خصوصی آیلتس نجفی، زبان آموزان به دور از هر گونه تکالیف اضافه و غیر ضرور در کلاس خواهند بود. به طور مثال اکثر وقت کلاس خصوصی آیلتس صرف پرداختن به تقویت مکالمه، کار بر روی نکات کلیدی برای نوشتن رایتینگ، رفع اشکالات گرامری زبان آموز و …. اختصاص داه میشود. همچنین جزوه ای که برای شرکت کنندگان کلاس خصوصی آیلتس نجفی در نظر گرفته شده است شامل:

  • جامع ترین مطالب مورد نیاز زبان آموزان
  • برترین نکات کلیدی آزمون آیلتس
  • پرکاربرد ترین نمونه سوال های آزمون آیلتس

هست. زبان آموزان با رعایت منظم برنامه کلاسی و خواندن دقیق جزوات نیازی به منابع مختلف (که زبان آموز در اکثر مواقع دچار سردرگمی در انتخاب می شود) پیدا نمیکنند.

کلاس خصوصی آیلتس