learn english anywhere , anytime

یادگیری زبان انگلیسی فارغ از زمان و مکان

تدریس خصوصی

کلاس های آنلاین / مجازی زبان انگلیسی


بسیارند کسانیکه در خارج از کشور زندگی میکنند و نیازمند شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی میباشند. همچنین تعداد عزیزانی که از شهرهای گوناگون ایران علاقه مند به دوره های زبان انگلیسی هستند بسیار است و البته بسیاری از افراد نیز بدلیل مشغله های کاری و زندگی شرایط حضور در کلاس را ندارند. تمامی این عزیزان می توانند با شرکت در دوره های مجازی / آنلاین ما زبان بیاموزند.

کلاس های آنلاین آموزش زبان انگلیسی طیق ساعت و روز انتخابی شما عزیزان برنامه ریزی می شود. همچنین این دوره ها دارای سطح بندی می باشند. شما عزیزان تنها کافی است در ابتدای دوره تعیین سطحی انجام دهید و بعد خود را به برنامه ریزی ما بسپارید. این دوره ها به واسطه اینترنت و نرم افزار هایی همچون اسکایپ (Skype) و واتس اپ (Whatsapp) برگزار می شود. بنابراین امکان ارتباط تصوریری و صوتی براحتی وجود دارد. شما همجنین می توانید تعداد جلسات کلاستان را در هفته خودتان انتخاب نمایید. بنابراین این کلاس ها بسیار مناسب با شرایط تک تک شما عزیزان برنامه ریزی و برگزار می شوند.

کلاس های آنلاین زبان

شرایط کلی شرکت در کلاسهای آنلاین (مجازی)

برای شرکت در کلاس های آنلاین ما بطور کل باید،

  1. دارای یک سیستم کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز
  2. دارای خط اینترنت پرسرعت ترجیحا ADSL باسرعت حداقل 128Kbps  باشید. 

همچنین برای صحبت و برقرار تعامل با استاد داشتن میکروفن توصیه می گردد. پیشنهاد ما استفاده از هدست است که هم بتوانید راحتر تر صدای کلاس را بشنوید و هم اینکه برگشت صدا وجود نداشته باشد. 

کلاس های آنلاین زبان

 

برای اطلاع از شرایط شرکت در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی به این صفحه مراجعه فرمایید.


در ادامه به ذکر هشت مزیت شرکت در کلاس زبان انگلیسی آنلاین با اسکایپ خواهیم پرداخت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Current time in Tehran

Istanbul time

Beijing

Dubai time

Toronto

London

New York

Melbourne time

 

همین الان مشاوره بگیر.